P-Zone Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

P-Zone Community

Play for Fun
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Regulament de ordine interioara

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/05/2011
Varsta : 25

Regulament de ordine interioara Empty
MesajSubiect: Regulament de ordine interioara   Regulament de ordine interioara Icon_minitimeMar Iul 26, 2011 11:47 am

# Un membru PD este obligat sa foloseasca un limbaj cat mai civilizat in orice situatie.

# Jignirile,glumele proaste si certurile pe /r sau /d sunt strict interzise,membrul fiind sanctionat cu avertisment sau cu demiterea sa.

# Aceasta factiune este una serioasa,nu aveti voie sa faceti glume proaste cu jucatorii serverului.

# Membrii trebuie sa asculte intotdeauna de cei cu rank mai mare altfel vor fii sanctionati.

# In lipsa liderului va trebuii sa ascultati de sublider. (Coleader rank 5)

# Nu aveti voie sa folositi comenzile in scopuri personale sau pentru distractie. Cine incalca aceasta regula va fi demis si nu va mai avea ce sa caute in Police Department.

# Nu aveti voie sa cereti rankup liderului,exista o metoda de rankup care trebuie respectata!Cine va cere rankup direct sau indirect va primii rankdown sau avertisment.

# Daca aveti un suspect la voi anuntati pe /d ca este la voi pentru a se evita "certurile" gen "de ce mi-ai furat suspectul?"

# Un membru PD nu are voie sa favorizeze un jucator indiferent ca ii este prieten sau ruda.

# Nu ne postam intre noi!Daca un coleg a gresit imi trimiteti mie PM cu pozele,nu ii faceti plangere!

# Nu aveti voie cu joburi ilegale!Cine este prins cu job ilegal v-a fii demis instant.

# Fara spam pe /d sau /r cand un membru de rank mai mare trebuie sa va zica ceva.

# In timpu sedintelor nu vorbeste nimeni daca nu este intrebat,decat liderul pentru a va spune ce are de spus.

# Cine intarzie la sedinta anunta pe /w ca a intarziat nu "tipa" pe /r "baa am intarziat la sedinta"

# Lasarea masinilor aiurea prin oras fara a le distruge sau fara a anunta un coleg despre acest lucru se pedepseste cu factionwarn.

# Nu postati inaintea liderului la plangeri,nerespectarea acestei reguli duce la avertisment
Sus In jos
http://timisoara-roleplay.ultimaterpg.net
 
Regulament de ordine interioara
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
P-Zone Community :: Factiunile Serverului :: Los Santos Police Departament-
Mergi direct la: