P-Zone Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

P-Zone Community

Play for Fun
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Subiect:KeyLogger

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 109
Reputatie : 0
Data de inscriere : 04/05/2011
Varsta : 25

Subiect:KeyLogger Empty
MesajSubiect: Subiect:KeyLogger   Subiect:KeyLogger Icon_minitimeSam Mai 07, 2011 5:36 am

"Poate cineva să-mi spuneţi un seif de a folosi keylogger? Am nevoie de un keylogger sigur că vreau să ştiu ce se întâmplă când nu-mi utilizarea calculatorului meu. Dar nu am nici o idee că, dacă este sigur să utilizaţi un keylogger şi în cazul în care pentru a descărca unul sigur "Cand vorbim despre folosind un program keylogger., O multime de persoane se pot simţi nesigur.
Astăzi, keylogger, un multifunctional de urmărire a software-ul tastaturii, este utilizat pe scară largă de către ambele utilizatori regulate şi specialiştii în securitate IT, printre care există părinţi care doresc să protejeze copiii lor din pradă online, nevestele care suspecteaza un soţ inselat, liber profesionişti care au nevoie la spre spate sus materiale importante, angajatorii care se întreabă ce fac angajaţii lor în timpul orelor de lucru. Keylogger înregistrează toate informaţiile tastate, inclusiv unele detalii intimitate, cum ar fi parola, şi informaţiile de credit card.
Deci, cum să alegeţi un keylogger în condiţii de siguranţă ar putea fi de mare îngrijorare.
Aici vă vom da cateva sugestii pertinente.
SpyAgent
Este premiat şi de monitorizare puternic computer spion software care vă permite să monitorizeze utilizatorii TOT face pe computer - în total stealth. Cu funcţie unică de control parental, este de încredere de către părinţi.
Realtime Spy
Este o soluţie la distanţă spion software care nu necesită instalarea fizica, si este primul produs pentru a vă permite să vizualizaţi cu adevărat activitatea busteni din orice locaţie, în orice moment. Realtime Spy este popular ca un instrument de implementare de afaceri de la caracteristica sa spion de la distanţă.
Ambele keylogger doi se execută într-o stare camuflaj şi au nevoie de parola de admin pentru a vedea informaţiile de înregistrare, aşa că este sigur de date personale. Deci, dacă doriţi un program keylogger care poate acţiona ca programul software personale şi asistent şi un că puteţi avea încredere, încercaţi să mergeţi pentru site-urile lor.
Sus In jos
http://timisoara-roleplay.ultimaterpg.net
 
Subiect:KeyLogger
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
P-Zone Community :: IT Area :: Exploits/Hacks-
Mergi direct la: